Wypożyczalnia samochodów Warto

Planujesz wyjazd grupowy i potrzebujesz większego auta? A może potrzebny ci samochód do przewozu pracowników? Doskonałym rozwiązaniem jest wypożyczalnia samochodów, gdzie znajdziesz pojazd, który idealnie nada się do twoich celów.

Nie masz? Wypożycz

W sytuacji, kiedy potrzebny jest pojazd, najlepiej sprawdzi się opcją, jaką daje wypożyczalnia samochodów. Dzięki takiemu rozwiązaniu nie ma potrzeby zakupu auta, wystarczy tylko zarezerwować odpowiedni model i gotowe. Sam proces nie należy do skomplikowanych – na stronie internetowej dostępny jest system rezerwacji. Po wpisaniu wszystkich danych dotyczących samochodu, takich jak rodzaj pojazdu, jego wielkość, rodzaj paliwa, czas wypożyczenia, maksymalnie do 30 minut oczekujesz na odpowiedź. Tyle wystarczy, aby zarezerwować wybrany model auta.

Klarowna umowa gwarantem dla obu stron

Logiczne jest, że zanim wypożyczalnia samochodów udostępni ci pojazd, konieczne będzie podpisanie umowy. Jasne zapisy sprawiają, że doskonale rozómiesz wszystkie ustalenia. Do najważniejszych punktów, o których trzeba pamiętać, zalicza się:

  • kierowanie pojazdem przez osobę wskazaną w umowie,
  • zakaz holowania pojazdem innych samochodów,
  • użytkowanie auta w celu zgodnym z zapisem umowy,
  • zakaz palenia w środku pojazdu.

Przed wypożyczeniem samochodu konieczne jest także uiszczenie kaucji w kwocie od 500 zł. Jest ona zwrotna.

Wypożyczalnia samochodów dostarczy auto pod wskazany adres

Oczywiście, nie w każdym przypadku. Jednak, jeśli zdecydujesz się na skorzystanie z usług na dłużej niż 10 dni, pracownicy dostarczą samochód pod wskazany przez ciebie adres. Z tego miejsca pojazd zostanie też odebrany, więc nie musisz się martwić kwestią dojazdu po wypożyczony samochód. Korzystając z usług, jakie oferuje wypożyczalnia samochodów, warto wiedzieć także, że za niewielką opłatą, możliwe jest całkowite zniesienie udziału własnego w szkodzie w razie wypadku.

wypożyczalnia samochodów śląsk
Wypożyczalnia samochodów Warto

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Przewiń do góry