Strefa dla Firm

  » usługi » Biznes
 
Wykrywanie podsłuchów.

Wykrywanie podsłuchów.
Cena:
ustalana indywidualnie

Adres www:
Kategoria:
Biznes
Przejdź do opisu
Przejdź do galerii
Przejdź do kontaktu
Opis:
Powody, dla których większość zainteresowanych ochroną informacji i wykrywaniem podsłuchów korzysta z moich usług:

- dysponuję sprzętem i potrafię wykryć podsłuchy aktywne (włączone i nadające) jak i te nieaktywne (wyłączone lub będące w stanie czuwania),

- oprócz podsłuchów z tej niskiej półki potrafię wykryć pluskwy pracujące na częstotliwości do 25GHz, podsłuchy najbardziej profesjonalne na rynku i spędzające sen z oczu większości "specjalistom do spraw wykrywania podsłuchów",

- każde zlecenie traktuję bardzo poważnie - to moi klienci mają duży problem, a ja nie spocznę dopóki go nie rozwiążę,

- w raporcie końcowym, oprócz wykonanych przeze mnie czynności (wraz ze szczegółowym opisem) przekazuję swoim klientkom i klientom zalecenia i uwagi, które odnoszą w znacznym stopniu bezpieczeństwo informacji. Ograniczając jednocześnie możliwość ewentualnego podsłuchu do minimum,

- moje usługi w porównaniu z innymi firmami są na porównywalnym poziomie cenowym, z tą różnicą, że jestem jednym z najlepszych specjalistów w branży.


Profesjonalne podsłuchy w połączeniu ze skanerami lub miernikami częstotliwości (czyli jedynymi urządzeniami wykorzystywanymi przez innych, którzy wykrywają podsłuchy) dają mojej konkurencji żałosne efekty ...
Dlaczego?
Wszystko przez specjalne systemy szerokopasmowe lub systemy z rozproszonym widmem (ang. spread spectrum). Są to takie systemy, w których sygnał transmitowany jest w szerokim paśmie częstotliwości - setki do tysięcy razy szerszym niż minimalne pasmo potrzebne do jego wysłania w przypadku konwencjonalnych metod.
W efekcie, energia transmitowanego sygnału jest rozproszona na szerokie spektrum. Z tego powodu emitowana moc jest niska w każdym wąskim wycinku tego pasma i jest znacznie niższa niż w przypadku systemów konwencjonalnych. (źródło wikipedia.pl)

DSSS (ang. Direct Sequence Spread Spectrum a dokładniej directly carrier-modulated, code sequence module) – bezpośrednie modulowanie nośnej sekwencją kodową.
Jest to jedna z technik rozpraszania widma w systemach szerokopasmowych przy pomocy ciągów kodowych. Jeden ze sposobów działania tej techniki polega na tym, że przy wysyłaniu, strumień danych jest mnożony przez odpowiedni ciąg kodowy o większej szybkości bitowej. W ten sposób wyjściowy strumień informacji zajmuje znacznie szersze pasmo. Fizyczna transmisja może odbywać się teoretycznie z użyciem dowolnej modulacji cyfrowej jednak najczęściej stosowana jest BPSK. Dobór ciągu kodowego musi spełniać szereg wymagań. Właściwy jego dobór pozwala na zaszyfrowanie informacji oraz możliwość wykorzystania danego pasma radiowego przez wielu nadawców i odbiorców jednocześnie. Odbiornik, aby rozkodować i spośród wielu innych wybrać przeznaczone dla niego informacje musi dysponować układem deszyfrującym z tym samym i jednocześnie zsynchronizowanym ciągiem kodowym co nadawca. (źródło wikipedia.pl)

FHSS z ang. Frequency-hopping spread spectrum, jest metodą rozpraszania widma w systemach szerokopasmowych. W tłumaczeniu wprost jest to skakanie sygnału po częstotliwościach w kolejnych odstępach czasu, w dostępnym widmie (paśmie).
Można wyróżnić dwie podstawowe odmiany: F-FHSS (fast-) i S-FHSS (slow-FHSS). W wersji F-FHSS zmiana częstotliwości następuje kilkukrotnie w czasie trwanie bitu. W wersji S-FHSS czas trwania bitu jest krótszy (lub równy) czasowi przebywania na danej częstotliwości.
Przykładem może być tutaj sieć GSM, która może wykorzystywać FHSS do zmniejszenia ryzyka zakłócania sygnału transmitowanego pomiędzy nadawcą a stacją bazową (BTS). (źródło wikipedia.pl)


Jak daję sobie radę z tym problemem? Wykorzystuję wiedzę swoich mentorów (nazwiska znane wszystkim w kręgach techniki specjalnej), ale również rozbudowuję cały czas swoje zaplecze sprzętowe...

Zapraszam do skorzystania z moich usług.

Rafał Nowicki
RN System

skype: wykrywanie-podsluchow
e-mail: wykrywanie.podsluchu@gmail.com
mob: 531 440 877
Galeria:
Wykrywanie podsłuchów. Wykrywanie podsłuchów.