Strefa dla Firm

  » usługi » Budownictwo » Wykańczanie wnętrz » Glazura i terakota
 
Układanie glazury

Układanie glazury
Cena:
70pln

Adres www:
Kategoria:
Glazura i terakota
Przejdź do opisu
Przejdź do galerii
Przejdź do kontaktu
Opis:
Zajmujemy się profesjonalnym układaniem płytek ceramicznych - glazura terakota klinkier gres marmur , nasze usługi świadczone są na wysokim poziomie z zachowaniem wszelkich standardów i doskonałej estetyki . Powierzając nam swoją łazienkę, taras , salon czy kuchnie dokonujesz właściwego wyboru !

Wszelkie prace to 3 letnia gwarancja dla twojej satysfakcji ...

Czeka cię remont łazienki ? A może potrzebujesz przystosować nowe pomieszczenie do celów kąpielowych ? My spełnimy twoje oczekiwania , przygotujemy łazienkę twoich marzeń tylko dla twojej wygody. Łazienka to miejsce w którym musisz czuć się doskonale ,przecież spędzasz w niej sporo czasu , dlatego to właśnie miejsce musi być wykonane z najwyższą precyzją !

Wykonujemy pełne adaptacje i przebudowy pomieszczeń i dostosowujemy je na cele kąpielowe , stare łazienki remontujemy od podstaw , skuwanie starej glazury i tynków,wymiana instalacji wodno kanalizacyjnej, elektrycznej,przystosowanie ścian pod nowe płytki, montaż urządzeń sanitarnych , wanny z hydro-masażem , kabiny prysznicowe, wszelkie półki i zabudowy z glazury,formy dekoracyjne,podwieszane wanny i umywalki,układanie glazury w (karo) na ścianach , stiuk wenecki ,układanie mozaiki
oraz płyt wielkoformatowych z glazury filzowanie cięcie na kąty,układanie wzorów mozaiek, matalowe wykończenia,pomoc w aranżacji łazienki, pomoc techniczna, dostosowanie projektu twojej łazienki do warunków tachnicznych istniejącego pomieszczenia
wykonujemy hydro-izolacje oraz kabiny i brodziki wyłożone płytkami. Układamy glazurę a karo cegiełkę poziomo w jodłę i na wszelkie sposoby !
Zajmujemy się kompleksowym remontem łazienek od hydrauliki i elektryki poprzez glazurę po sufity podwieszane Nie musisz szukać wielu fachowców od różnych rzeczy ! Zajmiemy się twoją łazienką od podstaw ! Wyremontujemy starą łazienkę nadamy jej nowy styl i wygląd , Urządzimy nową łazienkę w twoim domu ! Pomożemy wybrać odpowiednie materiały , doradzimy w kwestiach technicznych oraz wizualnych Wykonujemy swoją prace solidnie i fachowo Łazienka raz na wiele lat to dobra inwestycja w swoją rodzinę .
Galeria:
Układanie glazury Układanie glazury Układanie glazury