Strefa dla Firm

  » usługi » Budownictwo » Wykańczanie wnętrz
 
Poddasza płyty gipsowe

Poddasza  płyty gipsowe
Cena:
90 Złotych

Adres www:
Kategoria:
Wykańczanie wnętrz
Przejdź do opisu
Przejdź do galerii
Przejdź do kontaktu
Opis:
Poddasze użytkowe

Adaptacja poddasza na pomieszczenia użytkowe, ocieplenie poddasza zabudowa z płyt kartonowo gipsowych to jesteśmy gotowi dla ciebie zrobić !

Wykonujemy pełne adaptacje i przebudowy pomieszczeń na poddaszu i dostosowujemy je na cele mieszkalne
Wykonujemy impregnacje więźby dachowej oraz naprawy , ocieplenie, konstrukcje do płyt gipsowych, montujemy płyty gipsowe i oddajemy w pełni funkcjonalne pomieszczenie mieszkalne na poddaszu. Do tego typu prac korzystamy z najlepszych materiałów ponieważ tu liczy się jakość ! i trwałość !
Wykonujemy adaptacje strychu na cele mieszkalne, stosujemy rożne techniki ociepleń i paroizolacji, wykańczamy nowe domy , zajmujemy się instalacją elektryczną poddasza Przeprowadzamy naprawy skosów poddasza oraz ociepleń i paraizolacji
Nowością jaką wprowadzamy to zbrojenie płyt gipsowych na poddaszu.
Stosujemy gipsowanie zbrojone zamiast podwójnych płyt kartonowo gipsowych, metoda pozwala obniżyć ciężar poddasza co ma nie bagatelny wpływ na jego trwałość oraz z biegiem lat na trwałość więźby dachowej ponadto zbrojenie płyt gipsowych eliminuje efekt " widocznych łączeń" powierzchnia poddasza- płyt gipsowych jest równomiernie gładka i równa , do złudzenia przypomina dobrze wy gipsowaną ścianę. Stosujemy oczywiście tylko najlepsze materiały i systemy izolacyjne - Amerykański system taśm i profesjonalnych gipsów Sheetrock , Ocieplenia i paroizolacja Gulfiber - Isover
We współczesnym budownictwie poddasze stało się jednym z najważniejszych elementów budynku. Niekonwencjonalna forma pomieszczeń tzw. strychu i związana z nimi estetyka wnętrza pozwala na stworzenie niepowtarzalnej atmosfery. A tworzona jest ona w oparciu o nowoczesne technologie budowlane - system suchej zabudowy i wełnę mineralną.


Tel: 796-329-415       
Warszawa Piaseczno Okolice       www.oleba.pl
 
Galeria:
Poddasza  płyty gipsowe Poddasza  płyty gipsowe Poddasza  płyty gipsowe