Strefa dla Firm

  » usługi » Budownictwo » Budownictwo wysokościowe » Odśnieżanie dachów
 

Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /strony/znajdzprodukt/class/usluga.php on line 29
Odśnieżanie dachów - Cała Polska

Odśnieżanie dachów - Cała Polska
Kategoria:
Odśnieżanie dachów
Przejdź do opisu
Przejdź do kontaktu
Opis:
Kontrole i apele o usuwanie śniegu wzmogły się w 2006 roku po fali załamań konstrukcji dachowych m.in. w Chorzowie, Zabrzu i Nidzicy. W świetle obowiązującego prawa zarządcom i właścicielom budynków, którzy nie będą odśnieżali dachów grozi kara grzywny lub ograniczenia bądź pozbawienia wolności do roku (zgodnie z art 91a. Prawa Budowlanego).

Prace w zakresie odśnieżania dachów na budynkach o powierzchni od 200 m2 do 60 tys m2 pozwoliły nam świadczyć usługi w przeróżnych warunkach, zmuszając do stosowania wielu technik zarówno zabezpieczeń jak i metod usuwania śniegu.

Najczęściej stosowane przez nas metody odśnieżania dachów oraz usuwania sopli lodowych:
Odśnieżanie ręczne,
Mechaniczne (odśnieżarki, transportery),
Odśnieżanie dachów metoda chemiczną, środkami ulegającymi biodegradacji, nie niszczącymi powierzchni dachowej.

Odśnieżaliśmy dachy między innymi:
Tesco Polska Sp. z o.o.Castorama Polska Sp. z o.o.Narodowy Bank PolskiPKO Bank Polski

Ile kosztuje odśnieżanie dachu?

Wycena usługi odśnieżania dachów podobnie jak i wszystkich usług alpinistycznych dobierana jest każdorazowo do konkretnego obiektu czy też zlecenia.
Specyfikacja usługi odśnieżania dachów, w celu przygotowania konkretnej oferty cenowej, wymaga poznania wielu czynników wpływających na cenę w tym między innymi:
Ilość stref zrzutu, Kąt nachylenia, Powierzchnia dachu,Określoną przepisami budowlanymi dopuszczalną średnią grubość zalegającego śniegu itd.
Zgodnie z Rozporządzeniem Ministra Pracy i Polityki Socjalnej z dnia 26 września 1997 r. pracą na wysokości jest pracą na powierzchni znajdującej się co najmniej 1,0 m nad poziomem podłogi lub ziemi i wymaga specjalistycznych uprawnień i badań lekarskich.
Dlatego też w okresie zimowym, oferujemy usługę stałego pomiaru grubości pokrywy śnieżnej na dachu dzięki, której możliwa będzie nieustanna kontrola nad obciążeniem zalegającego śniegu.


"PROSPECT" - Usługi Alpinistyczne
tel. kom.: (0048) 605-423-627
ul.Marusarzówny 10/11; 44-330 Jastrzębie Zdrój
Faks: (0048) 32 473 36 10
NIP: 633-212-34-86;REGON: 240777607
e-mail:kontakt@renowacje.net.pl
http://www.renowacje.net.pl/odsniezanie-dachow.html