Strefa dla Firm

  » usługi
 
Kompleksowa Obsługa Prawna Firm

Kompleksowa Obsługa Prawna Firm
Cena:
ustalana indywidualnie

Przejdź do opisu
Przejdź do kontaktu
Opis:

Kancelaria adwokacka
„Adwokaci Esnekier Opławski Szymonek”
spółka partnerska

Szanowni Państwo,

Nasza kancelaria działa od 2007 roku. Wcześniej partnerzy prowadzili działalność w ramach indywidualnych Kancelarii Adwokackich.

W ramach Kancelarii działa 9 prawników na stałe zatrudnionych w Spółce oraz kilkunastu prawników współpracujących na terenie całego kraju, jak również  w oparciu o Kancelarie współpracujące w Stanach Zjednoczonych, Niemczech, Holandii, Hiszpanii, Izraelu i Australii.

Ponadto współpracujemy na stałe z biurem notarialnym, firmami konsultingowymi, podatkowo-audytorskimi oraz windykacyjnymi.

Jesteśmy specjalistami w zakresie odmiennych dziedzin prawa. Kancelaria posiada departamenty: karny, cywilny, gospodarczy, podatkowo-administracyjny, korporacyjny specjalizujący się w negocjacjach, fuzjach, przejęciach i restrukturyzacjach oraz departament obrotu nieruchomościami  w oparciu o konsultantów jak również licencjonowanych pośredników  i zarządców.

Zajmujemy się obsługą prawną przedsiębiorców niezależnie od skali wielkości przedsiębiorstwa oraz obsługą prawną osób wymagających specjalistycznej pomocy prawnej, czy reprezentacji procesowej.

Wszelkiego rodzaju zlecenia wykonywane są przez Partnerów oraz właściwy dla danego zadania zespół przy udziale współpracujących podmiotów właściwych dla danego projektu.

W przypadku reprezentowania podmiotu wymagającego szczególnego zaangażowania Kancelaria tworzy biuro prawne w siedzibie Klienta celem lepszej komunikacji.

Profesjonalizm adwokatów tworzących Kancelarię daje gwarancję właściwego wykonania powierzonych czynności. Zaś wiedza i doświadczenie pozwala naszemu zespołowi prawników na koncepcyjne opracowanie każdego projektu.

Zapraszamy do współpracy!