Strefa dla Firm

  » usługi
 

Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /strony/znajdzprodukt/class/usluga.php on line 29
Opis:

Witamy serdecznie!

Sporo czasu upłynęło od chwili gdy nasza firma uzmysłowiła sobie, że kalendarz firmowy, niezależnie czy autorski czy wybrany z gotowych szablonów to coś więcej niż artykuł biurowy. Gdy stajesz przed wyborem narzędzia będącego podstawą planowania i zarządzania czasem, które będziesz oglądał i użytkował dzień po dniu, godzina po godzinie, zaczynasz wkładać w tą decyzję nie tylko fundusze lecz przede wszystkim emocje. To one będą towarzyszyć Ci przez cały rok, w różnym natężeniu i zabarwieniu. Od euforii przez motywację po tęsknotę za urlopem. W kalendarzu oznaczysz wszystkie istotne dla Ciebie wydarzenia, audyty, spotkania, urlopy, telefony, urodziny ludzi, których lubisz i kochasz. Każdy z nas wkłada w to narzędzie swoje życie, rejestruje wszystkie obowiązki i przyjemności. Właśnie z tych bardzo ludzkich powodów, tak bardzo przywiązujemy wagę do swoich kalendarzy.

Greenseven to nie tylko firma, to przede wszystkim ludzie, którzy rozumieją jak wielki podkład emocjonalny i zwykła ludzka wrażliwość drzemie w każdym zleceniu i projekcie. To dla ludzi projektujemy, kreujemy, piszemy i drukujemy. Co dla Ciebie możemy zrobić?

Pragniemy przedstawić Państwu wyczerpującą ofertę druku i projektu kalendarzy różnych typów. Z racji doświadczeń z poprzednich lat skupiamy się przede wszystkim na ofercie cenowej dotyczącej kalendarzy szablonowych, które możecie Państwo zobaczyć na stronie www http://pieknekalendarze.pl/

Indywidualny projekt kalendarza nada prestiżu i wyjątkowości Państwa marce. Autorski kalendarz jest również świetnym prezentem dla kontrahentów i partnerów biznesowych.

Wycena prac projektowych kalendarzy różnych typów:

1. Kalendarz 12 planszowy – 6000 zł
2. Kalendarz 4 planszowy – 3800 zł
3. Kalendarz jednoplanszowy – 1800 zł
4. Kalendarz trójdzielny – 3000 zł

 Serdecznie zapraszamy do kontaktu i korzystania z naszych usług!