Strefa dla Firm

  » usługi » Budownictwo » Instalacje sanitarne » Instalacje hydrauliczne
 
Instalacje Hydrauliczne

Instalacje Hydrauliczne
Cena:
100 Złotych

Adres www:
Kategoria:
Instalacje hydrauliczne
Przejdź do opisu
Przejdź do galerii
Przejdź do kontaktu
Opis:
instalacje wodne

Realizujemy instalacje wodne dla potrzeb mieszkaniowych oraz dla budownictwa jednorodzinnego wymieniamy stare " rury" na nowe , specjalizujemy się w instalacjach plastikowych zgrzewanych.

Dlaczego instalacja z plastiku.?

Rury z tworzyw sztucznych W technice instalacyjnej stosuje się najczęściej: polipropylen-PP, polietylen niskiej, średniej lub wysokiej gęstości, polietylen sieciowany, polibutylen, polichlorek winylu. Tworzywa sztuczne mają bardzo dobre właściwości ciepłochronne (ponad 200 razy lepsze niż stal). Powoduje to zmniejszenie strat termicznych nieizolowanych przewodów w instalacjach ciepłej wody i centralnego ogrzewania, są odporne na korozję, obojętne biologicznie i chemicznie, nie wchodzą w reakcje z wodą i z zawartymi w niej związkami.


Kanalizacja

Wykonujemy kanalizacje mieszkaniową odpływy przyłącza , oraz kanalizacje budowlaną drenaże fundamentów odpływy wody deszczowej , odwodnienia przydomowe, zasobniki , odprowadzanie wody z podjazdów tarasów wszelkie prace wodno kanalizacyjne - Zapraszamy !


Ogrzewanie podłogowe

Nasza firma świadczy usługi a zakresie ogrzewania podłogowego - wodnego i elektrycznego wykonujemy termo izolacje , instalacje wodną , skrzynki rozdzielcze, wylewki odporne na temperaturę skorzystaj z naszych usług !

Dlaczego ogrzewania podłogowe ?
1. Wyjątkowy komfort użytkowania �idealny rozkład temperatury w pomieszczeniu.
Ogrzewanie podłogowe znane było już w czasach Starożytnego Rzymu. Zapewnia ono idealny dla człowieka tzw. pionowy rozkład temperatury w pomieszczeniu. Wyższa temperatura przy podłodze, a niższa na poziomie głowy daje optymalny komfort cieplny. Ogrzewanie podłogowe zapewnia ciepło w tej strefie wysokości pomieszczenia, gdzie przebywają ludzie, jest więc szczególnie godne polecenia w pokojach na parterze otwartych na klatkę schodową lub antresolę a wręcz niezastąpione w pomieszczeniach wysokich np. kościołach, halach sportowych i przemysłowych.
Galeria:
Instalacje Hydrauliczne