Strefa dla Firm

  » usługi
 
Opis:

Dziś każdy może zostać projektantem własnego mieszkania. Wybieramy kolor ścian, tkanin, rodzaj podłóg i oświetlenia. Z meblami jest trudniej, chyba, że zdecydujemy się na robione na zamówienie. Możemy wówczas samodzielnie zaprojektować ich kształt, kolor a nawet ornament, jakim chcemy je ozdobić.

Komandor Pomorze proponuje szeroki wybór gotowych, naklejanych na meble wzorów, ale jeśli zależy nam na indywidualnym, niepowtarzalnym i bardzo osobistym wnętrzu, narysujmy coś samodzielnie i pokażmy projektantowi firmy. Wzory zostaną przeniesione do komputera, odpowiednio opracowane przez grafików i naklejone na meble. Można się nimi  cieszyć długi czas, a gdy się nam znudzą, można je odkleić bez  pozostawienia śladu. Komandor proponuje kilka rodzajów folii w kilkudziesięciu kolorach. Jak mówi producent, klienci najchętniej wybierają gotowe wzory w stonowanej kolorystyce - srebrny mat, beż, krem, brąz, ponieważ takie właśnie meble zamawiamy najchętniej.

Naklejane dekory są świetnym rozwiązaniem na odświeżenie wnętrza, nadanie mu nowego charakteru bez wielkich nakładów finansowych w postaci zakupu nowego wyposażenia mieszkania. Gdy jednak zdecydujemy się na zamówienie nowych mebli, dobrze jest wybrać wzór na etapie ich projektowania.  Ekspert firmy pomoże wybrać wzór, doradzi, posłuży pomocą przy wyborze kolorystyki i rodzaju materiału, określi koszty. Zamówienie wizyty projektanta do domu, hotelu czy biura jest bezpłatne i w żaden sposób nie zobowiązuje do dokonania zakupu, a z pewnością rozwieje wszelkie wątpliwości  i podsunie nowe pomysły. Jeśli zdecydujemy się na złożenie zamówienia, całą transakcją, łącznie z ewentualnym załatwieniem formalności kredytowych, zajmie się właśnie projektant, posiadający identyfikator Komandora.

Bezpłatny pomiar zamawiamy poprzez łatwy do zapamiętania  numer infolinii: 0801 300 400 lub formularz kontaktowy na www.komandorpomorze.pl