Strefa dla Firm

  » usługi
 

Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /strony/znajdzprodukt/class/usluga.php on line 29
CSRsoft-zarządzanie rekrutacją
Opis:

CSRsoft jest aplikacją, która pomaga zarządzać procesem rekrutacji w Twojej firmie. System jest substytutem klasycznego procesu zarządzania rekrutacją zastępując papierową formę aplikacji kandydata elektroniczną bazą danych. Poprzez wykorzystanie technologii internetowej osoba odpowiedzialna za rekrutacje może zarządzać tym procesem nawet poza siedzibą firmy. System z założenia jest przeznaczony głównie dla przedsiębiorstw z sektora MSP.

Sprzedaż Systemu CSRsoft opiera się o model ASP (Application Service Provider), czyli korzystanie poprzez Internet z licencjonowanego oprogramowania znajdującego się na serwerach dostawcy. Zaletą takiego rozwiązania jest fakt, iż użytkownik systemu nie musi martwic się o infrastrukturę sprzętową oraz posiada dostęp do najnowszej wersji aplikacji. Ważną zaletą jest również to, że użytkownik posiada zdalny dostęp do danych i oprogramowania z dowolnego miejsca.

Cechy systemu CSRsoft:
Łatwa obsługa, Przyjazny interfejs, Dostęp z poziomu przeglądarki internetowej, Nie musisz zmieniać ani modernizować infrastruktury komputerowej, Oszczędność czasu. Funkcjonalność systemu CSRsoft:
Zarządzanie kandydatami oraz ofertami pracy, Przygotowanie spotkania z kandydatem, Przygotowanie procesu rekrutacji, Zarządzanie przebiegiem rekrutacji, Tworzenie profesjonalnego anonsu o pracę, Tworzenie wizytówki firmy. W cenę abonamentu za system CSRSOFT wchodzi:
Licencja za ustalony w umowie okres korzystania z systemu, Utrzymanie aplikacji na serwerze, Pomoc przy konfiguracji systemu, Usługi serwisowe oraz pomoc, Aktualizacje i dostęp do najnowszej wersji systemu. Wymagania:
Internet Explorer 5.5(lub wyższy), Włączona obsluga skryptów JavaScript, Włączona obsluga COOKIE
Dodane przez firmę
Firma: PISI POLSKA
Województwo: Pomorskie
Miasto: , Gdynia
Ulica: Świętojańska 84/2
Telefon: 502093846
www: Kliknij tutaj