Strefa dla Firm

  » produkty
 
Urządzenie wielofunkcyjne MPC2000
Opis:

Zaprojektowana, aby zapewnić Ci pozycję lidera, Rex-Rotary MPC2000AD oferuję bogactwo możliwości, które wspierają Twoją kreatywność i produktywność. Aby zrewolucjonizować Twój biznesowy wizerunek, możesz teraz dostarczać klientom wzorowo wykończone dokumenty drukowane w kolorze lub czarno-biało.

W dzisiejszym gorączkowym środowisku panującym w biurach uzyskanie przewagi konkurencyjnej nie jest proste. Jako, że pierwsze wrażenie, które sprawia Twoja firma, jest kluczowe, kolor stanowi doskonałe narzędzie do zaprezentowania Twojego podejścia do biznesu. Dodaj go do swoich dokumentów i natychmiast ciesz się korzyściami. Kolory zwiększają zaangażowanie, przyciągają zainteresowanie i są bardziej przekonujące, stanowiąc tym samym doskonałe uzupełnienie ofert, formularzy i faktur. Zaprojektowana, aby zapewnić Ci pozycję lidera, Rex-Rotary MPC2000AD oferuję bogactwo możliwości, które wspierają Twoją kreatywność i produktywność. Aby zrewolucjonizować Twój biznesowy wizerunek, możesz teraz dostarczać klientom wzorowo wykończone dokumenty drukowane w kolorze lub czarno-biało. Dzięki temu wywrzesz pozytywne wrażenie i osiągniesz towarzyszący mu nieodłącznie handlowy sukces.

Wszystko w jednym: drukarka, kopiarka, skaner i fax w jednym urządzeniu Wysoka jakość wydruku czarno-białego oraz kolorowego w prędkości 20 stron/minutę Łatwy dostęp i intuicyjna obsługa za pomocą niesamowitego, kolorowego panelu LCD Zaawansowana funkcjonalność faksu oraz dystrybucji dokumentów