Strefa dla Firm

  » produkty
 
Sava PERFECTA 175/70R14 84 T

Sava PERFECTA 175/70R14 84 T
Cena:
147.00 Złotych

Przejdź do opisu
Przejdź do kontaktu
Opis:
Nowe opony Sava Perfecta spełniają wymagania największego segmentu konsumentów na europejskim rynku opon, czyli kierowców kompaktowych samochodów osobowych i vanów. Zostały zaprojektowane tak, by przy racjonalnej, konkurencyjnej cenie posiadały jednocześnie wszystkie najlepsze cechy bezpiecznych i niezawodnych opon letnich.Optymalny bieżnik Sava Perfecta z czterema żebrami zapewnia jeszcze lepsze rozłożenie ciśnienia na styku opony z asfaltem, przez co zużywa się ona równomiernie. Ponadto zwiększono szerokość powierzchni styku opony z drogą, sprawiając, że bieżnik lepiej przylega do nawierzchni. Efektem tych udoskonaleń jest lepsza przyczepność opony w każdych warunkach pogodowych i co najważniejsze, większa żywotność opon Sava Perfecta, a to z kolei przekłada się na oszczędności finansowe.

Na poprawę osiągów nowego bieżnika z poszerzonym śladem ma również wpływ nowa kompozycja składników opony. Dzięki niej osiągnięto większą odporność na ścieranie, co oznacza więcej przejechanych kilometrów.Bieżnik opon Sava Perfecta posiada wbudowane specjalne elementy antyaquaplaningowe, które zapewniają szybkie oraz wydajne usuwanie wody spomiędzy bieżnika i nawierzchni jezdni. Są to trzy typy rowków:

• szerokie rowki obwodowe, zapewniające zwiększone odprowadzanie wody;

• nacięcia promieniowe, które zwiększają skuteczność odprowadzania wody z barków opony;

• nowo zaprojektowane nacięcia poprzeczne „bumerang”, chwytające wodę zbierającą się na powierzchni styku opony z drogą.