Strefa dla Firm

  » produkty » Budownictwo » Oświetlenie
 
Opis:
Nowa edycja projektorów RAY mocowanych na szynę trójfazową to elegancki i jakże nowoczesny design. Skierowanie źródła światła bezpośrednio na określony punkt pozwala na atrakcyjne zaakcentowanie i wyeksponowanie wybranych produktów lub miejsc. Idealnie znajduje zastosowanie do oświetlenia ekspozycyjnego w obiektach handlowych.
Oprawa RAY II firmy Plexiform Światło System posiada korpus aluminiowy i standardowo wyposażona jest w statecznik elektroniczny EVG. Służy on do szybkiego zapłonu oraz podtrzymania odpowiedniego napięcia i natężenia prądu w świetlówce. Dzięki temu oprawy RAY II dają gwarancję dużej żywotności świetlówki, a przede wszystkim eliminują zjawisko stroboskopowe.
Należy również wymienić tu metalo-halogenkowe źródła światła o mocy 70 lub 35W z nowoczesnym odbłyśnikiem R111 o małej emisji ciepła i dużej trwałości użytkowej. Zastosowane źródła światła doskonale oddają barwy, co świetnie sprawdza się nie tylko w sklepach i butikach, ale również w muzeach i galeriach.
Niewielkie wymiary oraz nowoczesny i zgodny z najnowszymi trendami minimalistyczny design sprawia, że Ray reprezentuje nie tylko efektywne, ale również efektowne oświetlenie wnętrz.
Galeria:
RAY II