Strefa dla Firm

  » produkty
 

Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /strony/znajdzprodukt/class/produkt.php on line 29
Plombowane portfele i torby
Opis:

Przedstawiamy ofertę na stałe plombowane torby i portfele o wielorakim zastosowaniu. Wszystkie torby zamykane są na zamek błyskawiczny zakończony komorą plombującą, w którą wkładane są kolejno numerowane plastikowe plomby Miniseal .  Torby wykonane są standardowo z mocnego materiału "cordura"- podobnego do grubego brezentu w kolorze granatowym, a także z nylonu lub PCV i wyposażone są w wewnętrzne okienka informacyjne.

Oferowane przez nas plombowane portfele i torby służą do kontrolowanego przechowywania kluczy, gotówki, ważnych dokumentów, dyskietek itp. Stanowią one niezbędne wyposażenie każdej firmy i instytucji zobowiązanej ustawowo do ochrony danych osobowych swoich pracowników i petentów.

Proponujemy portfele i torby w rozmiarach standardowych, ale produkty te szyte są także na zamówienie w rozmiarach i kształtach podanych przez zamawiającego. Istnieje możliwość usztywnienia ścian bocznych i wszycia dodatkowych okienek informacyjno-adresowych. Termin realizacji zamówień specjalnych wynosi ok. 2 tygodni od daty złożenia zamówienia.