Strefa dla Firm

  » produkty
 

Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /strony/znajdzprodukt/class/produkt.php on line 29
Piece nadmuchowe typu S
Opis:

Urządzenia Kroll typu S zapewniają komfort i przyjemny klimat w pomieszczeniach o każdej porze roku - zimą dostarczają ciepło, a latem zapewniają skuteczną wentylację. Są przystosowane do pracy z multiolejowymi palnikami uniwersalnymi SAYMON-KROLL, jak również z palnikami gazowymi i olejowymi. Komora spalania i wymiennik ciepła wykonane z wysokogatunkowej stali szlachetnej. Stabilna obudowa pozwala na stojącą, leżącą i wiszącą pozycję pracy. Urządzenie pracuje w nadmuchu bezpośrednim i w układach kanałowych rozprowadzenia powietrza. Spręż dopasowany do potrzeb instalacji. Wydajność wentylacji w zakresie 1650 do 48300m3/h, zakres mocy grzewczej 26 do 600kW.

Doskonałe rozwiązania techniczne, staranna konstrukcja i montaż, wbudowana automatyka i zabezpieczenia termostatowe czuwają i zapewniają bezpieczną i bezawaryjną eksploatację nawet w najtrudniejszych warunkach. Jakość urządzeń gwarantowana jest europejskimi normami CE oraz światowymi certyfikatami QS-System, EQNet, a także ISO 9001.