Strefa dla Firm

  » produkty
 
Facial lifting system - żelazko przeciwzmarszczkow
Opis:

Aparat do zabiegów przeciwzmarszczkowych wykorzystujący unikalną pompę VacuElectro, która jednocześnie pozwala przeprowadzić masaż próżniowy vacum oraz mikrostymulację TENS. Jednoczesne oddziaływanie na tkanki dwóch ekskluzywnych metod zabiegowych pozwala w szybszym czasie uzyskać optymalne efekty. W większości przypadków efekt „prasowania” zmarszczek jest widoczny po pierwszym zabiegu.

Wraz z upływem czasu skóra traci jędrność, spada poziom kolagenu i elastyny, mięśnie słabną i pojawiają się pierwsze zmarszczki. Osłabione mięśnie posiadają mniejszą masę przez co skóra na twarzy zaczyna wiotczeć. Kremy nie oddziaływają na tkankę mięśniową i dlatego nieodzowne są zabiegi kosmetyczne, które wpływają wzmacniająco na mięśnie.

Funkcje:

Unikalna pompa wykorzystuje jednocześnie funkcje:

vacum – masaż próżniowy elektrostymulację Tens

LEPSZE I SZYBSZE EFEKTY W KRÓTSZYM CZASIE

Działanie, efekty:

Wygładzenie skóry, zmniejszenie zmarszczek, działanie liftingujące Delikatna stymulacja mięśni twarzy. Wzmocnienie, regeneracja i poprawia ich ukrwienia Pobudzenie naturalnych procesów regeneracyjnych Zwiększenie masy mięśniowej poprawiające napięcie skóry i jej wygładzenie Stymulacja cyrkulacji krwi oraz zwiększenie dotlenienienia i odżywienia tkanek skóry i mięśni Poprawa ukrwienia polepszająca wchłanianie stosowanych po zabiegu preparatów przeciwzmarszczkowych Poprawa kolorytu i stanu skóry


Podstawa dodatkowo płatna 1623 brutto

Opcja do Facial Lifting System: Głowica do koloroterapii i mikroprądów – Grzebień przeciwzmarszczkowy 1076zł brutto