Strefa dla Firm

  » produkty
 
Czytniki biometryczne TOCAintegra

Czytniki biometryczne TOCAintegra
Cena:
1200,00 Złotych

Przejdź do opisu
Przejdź do kontaktu
Opis:

ekey Tocahome Integra jest czytnikiem biometrycznym dedykowanym głównie do odbiorców indywidualnych. Doskonale sprawdza się w kontroli dostępu do domów jednorodzinnych, małych osiedli mieszkaniowych lub małych firm. W swojej pamięci może przechować do 99 wzorców linii papilarnych. Z reguły i dla bezpieczeństwa dodajemy palec prawej i lewej dłoni więc przy takim układzie możemy dodać do czytnika 49 osób. Małe rozmiary czytnika oraz panelu kontrolnego pozwalają zamontować czytnik w skrzydle drzwi, co jest jego zaletą. Należy przy tym pamiętać, że umieszczenie czytnika w swoich drzwiach powinno się uwzględnić już na etapie produkcji drzwi.

Cechy produktu: PROSTY

Prosta instalacja skanera i panela kontrolnego w zaledwie kilku krokach przy użyciu standardowych narzędzi do montowania drzwi. Komponenty są połączone przez kable za pomocą prostych złączy w drzwiach.

WYGODNY

Od strony konstrukcyjnej drzwi będą zamontowane zupełnie jak standardowe drzwi z elektrozamkiem lub elektrozaczepem. Zaczep jest zasilany za pomocą jednego kabla, a zamek za pomocą panelu kontrolnego.

BEZPIECZNY

Ze względu na wyszukany system złączy z różnymi wtyczkami do skanera i panelu kontrolnego, niemożliwym jest połączenie ich w inny sposób, który to mógłby spowodować uszkodzenie czytnika. Wszystkie zamki elektromechaniczne dostępne na rynku są kompatybilne z ekey Toca Integra.

ekey TOCA home integra występuje w pięciu wersjach:

ekey TOCAhome integra ekey TOCAhome 2 integra ekey TOCAhome pc integra ekey TOCAnet M integra ekey TOCAnet L integra

Szczegóły dotyczące wersji czytnika znajdziecie Państwo na karcie katalogowej.

www.biometria.pl