Strefa dla Firm

  » produkty
 
Cyber Oko - elektroniczny mikroskop TV

Cyber Oko - elektroniczny mikroskop TV
Cena:
199.00 Złotych

Przejdź do opisu
Przejdź do kontaktu
Opis:
Cyber Oko - elektroniczny mikroskop podłączany do TV

Nowa wersja oka posiada regulacje powiększenia 100, 200 i 400 razy !

Podłącz nowe CyberOko (Eye Clops) do telewizora, pokaż mu przedmiot, a na swoim TV zobaczyć go 100, 200 i 400-krotnym powiększeniu!

Kiedy byliśmy dziećmi (cóż, technicznie rzecz ujmując nadal nimi jesteśmy, powiedzmy więc: kiedy byliśmy dużo młodsi), oglądaliśmy na lekcjach biologii pantofelki pod mikroskopem. Kto to przeżył, nie zapomni do końca życia niewyraźnych rozmazanych kształtów i konieczności regulowania ostrości co minutę, nie wspominając już o tym, co się działo, kiedy włożyło się preparat niewłaściwą stroną. Od dzisiaj koniec z tymi problemami! Prezentujemy Wam pierwszą mikro kamerę, która z przedmiotów mierzących zaledwie nanometry uczyni fascynujące widowisko. Nie wymaga ona żadnego oprogramowania- po prostu włącz telewizor, podłącz do niego naszą kamerę, wyceluj ją w kierunku wybranego przedmiotu i patrz jak działa magia!

Wybrany obiekt zostanie powiększony 100, 200 lub 400 razy, obraz zaś będzie wyświetlony na ekranie Twojego telewizora! Można w ten sposób spędzić godziny badając najbardziej banalne przedmioty codziennego użytku, które w powiększeniu wyglądają dziwnie i fascynująco.. skrzydło ćmy, włosek na ramieniu, piórko- wszystkie te obiekty skrywają w sobie więcej tajemnic niż mogłoby Ci się wydawać. Nasze cyfrowe oko jest dziecinnie łatwe w użyciu, dołączone są do niego akcesoria ułatwiające obserwację płynów, naczynie, w którym możesz umieścić owady, którym chcesz przyjrzeć się bliżej (lub cokolwiek innego) oraz stojak, dzięki któremu będziesz miał wolne ręce. Zobacz świat jakiego jeszcze nie widziałeś dzięki naszej jednookiej kamerze i daj się zahipnotyzować magii najprostszych rzeczy.

ZESTAW ZAWIERA:

CyberOko (EyeClops) z uchwytem do ręki Cześć elektroniczna z pojemnikiem na 5 baterii AA Stojak, dzięki któremu możesz mieć wolne ręce Specjalna tuba do obserwacji płynów lub owadów Naczynie do obserwację małych obiektów sypkich Instrukcja obsługi w języku polskim

Zobacz jak sam wyglądasz w powiększeniu, co ukrywa się w Twoim uchu czy nosie :) Ziarenko soli wygląda jak góra lodowa. Twoje włosy przypominają zakręconą linę. Może na swoim zwierzaku znajdziesz nietypowy obiekt? :)

Oko wymaga 5 baterii AA (nie są dołączone do produktu), Rozmiar oka: 21x12x11cm